Spustenie predaja permanentiek na MFF MYJAVA 2024

MFF MYJAVA 2024 Zdroj: MFF Myjava

Milovníci folklóru a tradičnej kultúry, pozor! Mesto Myjava spustilo predaj permanentiek na 64. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2024. Festival sa bude konať od 19. do 23. júna tohto roka a prinesie bohatý program plný hudby, tanca a tradícií.

Kde kúpiť permanentky?

Permanentky si môžete zakúpiť v kancelárii Kultúrneho domu Samka Dudíka na Partizánskej ulici v Myjave alebo na informáciách na prízemí mestského úradu. Ceny zostávajú rovnaké ako minulý rok – 30 € za základnú a 15 € za zľavnenú permanentku.

Kto má nárok na zľavu?

Na zľavnenú permanentku majú nárok deti a mládež do 15 rokov, študenti s platným dokladom o štúdiu, držitelia preukazov ZŤP a dôchodcovia nad 65 rokov. Deti do 5 rokov a dôchodcovia nad 75 rokov majú vstup zdarma. O predaji vstupeniek na jednotlivé festivalové dni bude mesto Myjava ešte informovať.

Téma festivalu: Etnická rozmanitosť

Organizátori predstavili aj vizuál festivalu, ktorý odráža tému etnickej rozmanitosti. Hudobné a tematické programy, ako aj niektoré pásma v Mestečku MY-A-VY, sa zamerajú na národnosti a etniká na Slovensku. Nebudú chýbať ani domáce kolektívy zo západného Slovenska a zahraniční účinkujúci z krajín s menšinovým zastúpením na Slovensku.

Slovensko – krajina na križovatke kultúr

Slovensko bolo a je krajinou, kde sa stretávajú rôzne kultúry. Už v minulosti tu vedľa seba žili Slováci, Maďari, Nemci, Rusíni, Židia, Rómovia, Chorváti a ďalšie národnosti. Neskôr pribudli Vietnamci, Kubánci a dnes aj Ukrajinci, Srbi a ľudia z rôznych kútov sveta. Táto pestrosť sa odráža v bohatej kultúre našej krajiny.

Pozvánka na festival

MFF MYJAVA 2024 bude skvelou príležitosťou spoznať a “ochutnať” túto kultúrnu rozmanitosť. Organizátori vás už teraz srdečne pozývajú na toto významné podujatie. Nenechajte si ujsť jedinečnú atmosféru a kúpte si permanentky už dnes!

Spustenie predaja permanentiek na MFF MYJAVA 2024
Spustenie predaja permanentiek na MFF MYJAVA 2024