Hľadá sa TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji za rok 2022

KOCR Trenčín región už šiesty rok vyhlasuje anketu TOP GASTRO o najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji.

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región už šiesty rok vyhlasuje anketu TOP GASTRO o najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji. S pomocou verejnosti hľadá najlepšiu reštauráciu, bistro, kaviareň, cukráreň či bar. Obľúbené zariadenie môže verejnosť nominovať počas celého novembra. December bude patriť hlasovaniu.

Súťaž TOP GASTRO sa teší veľkej obľube nielen u jednotlivých prevádzkovateľov gastronomických zariadení, ale aj u verejnosti. Zatiaľ, čo majitelia prevádzok vidia v nominácii i získaných hlasoch uznanie za svoju prácu, pre návštevníkov je to tip na zaručenú kvalitu služieb,“ priblížila podstatu ocenenia výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Dudová Frývaldská.

Víťazom minulého ročníka sa stala reštaurácia Alej v Bojniciach. Rozhodlo o tom 191 spokojných zákazníkov, ktorí dali zariadeniu svoj hlas. Vybrať si mohli z 80 nominovaných zariadení z celého Trenčianskeho kraja.

Nominovať zariadenie je možné komentárom pod príspevkom na facebookovom profile KOCR Trenčín región. Rovnako aj správou na facebookovej fanpage alebo e-mailom na topgastro@trencinregion.sk. Hlasovať za svojho favorita bude možné prostredníctvom online formulára na web stránke www.trencinregion.sk od 1. 12. do 31. 12.2022.

Každý, kto prispeje svojou nomináciou či hlasom, bude zaradený do žrebovania o poukaz v hodnote 200 € do siete predajní Möbelix.

KOCR Trenčín región už šiesty rok vyhlasuje anketu TOP GASTRO o najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji.